Pravděpodobně italský malíř 2. poloviny 19. století
Dívka v okně, signováno a datováno vpravo dole P. Roza 1877, olej/plátno, 74 x 60 cm, poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 32.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |