O. Kutschera
Gotická zřícenina, signováno a datováno vpravo dole O. Kutschera 1878, olej/plátno, 77 x 55,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
O. Kutschera
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |