Pravděpodobně italský malíř 1. poloviny 18. století
Ideální krajina, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 60,5 x 118,5 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 200.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 140.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |