Ekels Jan - okruh (1724 - 1781)
Odpočinek před branou, nesignováno, olej/plátno fixované na překližce, 36 x 52 cm, poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |