Reni Guido – napodobitel (1575 – 1642)
Archanděl Michael, nesignováno, olej/měděný plech, 22 x 16,5 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |