Válová Květa (Kladno 1922 - 1998 Kladno)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole K. Válová 85, olej a písky/plátno, 105 x 75 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 200.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 140.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |