Kotvald Ferdinand (Vyškov 1898 - 1980 Praha)
Mlácení obilí, signováno vpravo dole F. Kotvald, olej/plátno fixované na překližce, 20 x 30 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |