Nickisch Alfred (1872 - 1948)
Vila u vody, signováno vlevo dole Nickisch, olej/plátno, 81 x 99 cm, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 55.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Nickisch Alfred (1872 - 1948)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |