Havelka Roman (Jemnice 1877 - 1950 Znojmo)
Lesní interiér, signováno vlevo dole Rom. Havelka, olej/karton, 49,5 x 65 cm, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant/Diamant-Anhänger
- Louis XV "corne verte" Pendule mit Konsole, "Simon à Paris",
- Nachahmer des Domenico Zampieri, gen. Domenichino