Pravděpodobně český malíř 1. čtvrtiny 20. století
Salomé, signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1918, olej/překližka, 19,5 x 26,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |