Daněk - Sedláček František (Praha 1892-1974 Praha)
Jarní krajina, signováno vlevo dole Daněk - Sedláček, olej/karton, 40 x 58 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |