Böhm Gustav (Jindřichův Hradec 1885 - 1974 Agen)
Letní krajina, signováno a datováno vlevo dole Gustav Böhm 1911 (?), olej/plátno, 51 x 51 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |