Diblík František Xaver (Nalžovice 1887 - 1955 Praha)
Alej, signováno, datováno a popsáno vpravo dole F. X. Diblík 1938 Alej z Kom. Hrádku, olej/plátno, 61,5 x 61,5 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |