Mitschke - Colland Constantin von (1884 - 1956)
Postavy u řeky, monogramováno vpravo dole CMC, na zadní straně popsáno C. v. Mitsche-Colland Dresden 1937, olej/plátno, 70 x 90 cm, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 110.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |