Matička Josef (Praha 1893 - 1976 Litomyšl)
Motiv ze Šternberku, signováno vpravo dole Matička, olej/plátno, 46 x 60 cm, poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |