Šindelář František (Čimelice 1887 - 1947 Moravské Budějovice)
Žena a růže, signováno vpravo dole Šindelář, olej/plátno, 78,5 x 121,5 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |