Schadt Karel (Příbram 1888 - 1955)
Letní den, signováno vpravo dole K. Schadt, olej/plátno, 69,5 x 100 cm, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |