R. Jacobi
(20. Jh.) "Am Eislaufplatz", links unten signiert R. Jacobi, Öl auf Sperrholz, ca. 31 x 41 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
16.11.2016 - 14:03
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
R. Jacobi
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.11.2016 - 14:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 16.11.2016 |