Heinz Stangl *
(Wien 1942-2008) "Im Bade", rechts unten signiert Heinz Stangl, Radierung, E. D. A, Passepartoutausschnitt ca. 55 x 45 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
16.11.2016 - 14:04
- Vyvolávací cena:
Heinz Stangl *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.11.2016 - 14:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 16.11.2016 |