Carl Fahringer *
(Wr. Neustadt 1874-1952 Wien) Rückseite betitelt "Soldatenlager", rechts unten signiert Fahringer, Mischtechnik auf Papier, ca. 25 x 35 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
16.11.2016 - 14:31
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Carl Fahringer *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.11.2016 - 14:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 16.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: