Franz Poledne
(Wien 1873-1932 Klosterneuburg) Ansicht aus Dürnstein, figural staffiert Aquarell auf Karton signiert Franz Poledne 31,5 x 23,5 cm, in Passep. gerahmt, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
16.11.2016 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Franz Poledne
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.11.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 15.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: