Viktor Pipal *
(Samac/Bosnien 1887-1971 Wien) Der alte Prater, Mischtechnik auf Papier, signiert Viktor Pipal, rückseitig betitelt und Stempel Viktor Pipal Maler Wien 107 Sautergasse 25 38 x 51 cm. in Passep. gerahmt am Rand etwas verfärbt.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
16.11.2016 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Viktor Pipal *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.11.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 15.11.2016 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: