Gerhard Gepp *
(Preßbaum bei Wien 1940 geb.) "Adam und Eva" Mischtechnik auf Papier, signiert G. Gepp, 30,5 x 30 cm, in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
16.11.2016 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gerhard Gepp *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.11.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 15.11.2016 |