Paar Pferde
Keramik, färbig staffiert, gemarkt Keramos Wien, Nr.2538 Glasurschaden
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.11.2016 - 15:13
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Paar Pferde
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.11.2016 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.10. - 02.11.2016 |