Hermann Klingsbögel
Ansicht einer Kirche Aquarell auf Papier signiert Klingsbögel, 12 x 8,5 cm. in passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.11.2016 - 15:29
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hermann Klingsbögel
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.11.2016 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.10. - 02.11.2016 |