Hedwig Schauenstein-Indra *
(Wien 1896-1988) Winterlandschaft, Öl auf Leinen, signiert H. Schauenstein 33 x 44 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.11.2016 - 15:53
- Vyvolávací cena:
Hedwig Schauenstein-Indra *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.11.2016 - 15:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.10. - 02.11.2016 |