Mürztaler Volkskeramik
5 Henkelkannen, grüner Dekor Höhe 7 - 15 cm. gemarkt, "VK" und Mürztal nach 1944 Altersspuren
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.11.2016 - 15:55
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Mürztaler Volkskeramik
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.11.2016 - 15:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.10. - 02.11.2016 |