Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Schloss Persenbeug, Radierung in Farbe signiert Luigi Kasimir ca. 41 x 57,5 cm. Rahmen beschädigt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.11.2016 - 16:04
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 02.11.2016 - 16:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.10. - 02.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: