Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) 2 Bilder "Kirchentürme", signiert O. Laske, Mischtechnik auf Papier, ca. 18 x 13 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 600
Expert: Christian Wiesinger
22.11.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 22.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 22.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena: