Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "weiblicher Akt", monogrammiert AK, Bleistiftzeichnung auf Papier, ca. 28 x 22 cm, unterer Blattrand eingerissen, stockfleckig (CW)
Expert: Christian Wiesinger
22.11.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 563,-
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 22.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 22.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: