Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) Betitelt "Irish-singers", Tuschzeichnung auf Papier, ca. 21 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 450
Expert: Christian Wiesinger
22.11.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 625,-
EUR 900,- do EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
Fritz Aigner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 22.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 22.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-