Brillantring zus. ca. 2,45 ct
Weißgold 585, tlw. satiniert, RW 69, 28,1 g, øG28
08.01.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-
Brillantring zus. ca. 2,45 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.01.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.01. - 08.01.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Bauernkasten, wohl Tirol, 1 Hälfte 19. Jahrhundert
- ** - Deutschland - Partie FRANKATURWARE - Sammlung ab 2001 tls ** UND gestempelt gesammelt,
- Brillantcollier zus. ca. 2 ct
- Muschelkamee-Anhänger