Brillant Solitär Damenring
Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,10 ct, RW 58, 2,5 g, Widmungsgravurøg2
08.01.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillant Solitär Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.01.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.01. - 08.01.2018 |