Türkis Damenring
Gold 585, RW 50, 6,3 gøg5
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
08.01.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Türkis Damenring
Gold 585, RW 50, 6,3 gøg5
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.01.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.01. - 08.01.2018 |
Ukázat výsledky aukce
- Paar Perkussionspistolen von C. Ulbrich, Dresden um 1830/60
- OSTERMAIER (Ostermayer), Deutsch, 19./20. Jhdt.
- Gliederpuppe Simon & Halbig 12G
- Brillantsolitär ca. 0,35 ct