Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Il Pavone, signiert unten rechts, Farbserigrafie, Auflagenr. 21/99, ca. 80 x 160 cm, Molin-Leinwand auf Hartfaserplatte, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
27.10.2016 - 15:44
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Ernst Fuchs *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 27.10.2016 - 15:44 |
Prohlídka: | 21.10. - 27.10.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: