Anton Lehmden *
(Nitra/Slowakei 1929 geb.) "Gurker Dom", signiert Anton Lehmden, die Nr.17/200, Radierung, 22 x 29,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Anton Lehmden *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.11.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.10. - 02.11.2016 |