Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) 2 Radierungen, beide signiert, die Nr. 120/130 und die Nr. 101?/130, je 16,5 x 23,5 cm, in je 1 Mappe
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2016 - 15:10
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hradil *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.11.2016 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.10. - 02.11.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-