Brillantsolitär Collier
Gold 585, Brillant ca.0,15 ct, Länge ca.41 cm, 9,3 g, Tragespurenøg9
02.01.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantsolitär Collier
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.01.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.12.17 - 02.01.18 |