Manschettendoppelknöpfe
Gold 580, weißes Email, österr. Amtspunze 1872-1922, 7,6 g
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
03.11.2016 - 15:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Manschettendoppelknöpfe
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.11.2016 - 15:15 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 20.10. - 03.11.2016 |
Položky z jiných aukcí
- **/(*) - Jugosl. 1918 - Ausgabe f. Bos.- Herz.,
- Brillant-Kreolen
- Kleiner Weihwasserbehälter,