Lagensteinring, "Damenbüste"
Gold 585, RW 52, österr. Amtspunze 1922-1925, 5 g
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
03.11.2016 - 15:19
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
Lagensteinring, "Damenbüste"
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.11.2016 - 15:19 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 20.10. - 03.11.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Korallen Ohrclips
- Paar Sancai glasierte buddhistische Löwen, China, 18./19. Jh.,
- Altdeutschland (10 Stk., davon 8 AR / BIL)