Bruno Buresch*
Wachaumaler 1903-1993 "Blumen", Aquarell, ca. 33 x 37 cm, signiert, datiert 1988, verglast, gerahmt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
03.11.2016 - 15:55
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Bruno Buresch*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.11.2016 - 15:55 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 20.10. - 03.11.2016 |