Mark Kaiser
Österreich 1933-1995 Sydney "The formation of the jenocan carves", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 13 x 16 cm, signiert, datiert 1978, gerahmt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
03.11.2016 - 16:06
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Mark Kaiser
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.11.2016 - 16:06 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 20.10. - 03.11.2016 |