Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien) Landstreicher an einer Vogelscheuche, Öl auf Leinen 29 x 23 cm. undeutliche Signatur Unbereit, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
27.12.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Paul Unbereit
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.12.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.12. - 27.12.2017 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 690,- -
Vyvolávací cena: