Fassonhalskette
Gold 585, Länge ca. 52 cm,20,3 gøg20
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
31.10.2016 - 16:15
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Fassonhalskette
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 31.10.2016 - 16:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.10. - 31.10.2016 |
Ukázat výsledky aukce
- Kleiner Luster - sogenannter Maria-Theresien-Luster, 20. Jhdt.
- Paravent bzw. Ofenschirm 1. H.19. JH.,
- Herzöge von Kärnten- St. Veit
- Marschall Michel Ney,