Altschliffdiamantohrringe ca. 0,70 ct
Gold ca. 580, Weißgoldfassung, Anfang 20. Jh., 3,2 g
Expert: Christian Wiesinger
25.10.2016 - 16:12
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.10.2016 - 16:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 20.10. - 25.10.2016 |