Karl Vukovic *
(1897-1973) "Blumenstrauss in Vase mit Blick in die Landschaft" Links unten signiert K. Vukovic, Öl auf Karton, ca. 20 x 25 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
25.10.2016 - 16:24
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Karl Vukovic *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.10.2016 - 16:24 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 20.10. - 25.10.2016 |