Franz Kühtreiber *
(St. Pölten 1940 geb.) Betitelt "Schlossgässchen Freistadt", links unten monogrammiert und datiert K 1988, Aquarell/Mischtechnik auf Papier, ca. 28 x 37 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
25.10.2016 - 16:47
- Vyvolávací cena:
Franz Kühtreiber *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.10.2016 - 16:47 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 20.10. - 25.10.2016 |