Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) 2 Bücher "Lithographe Band V 1972-1975", "Lithographe IV 1969-1972", Vorzugsausgabe mit 5 Original- farblithografien, foliert
Expert: Christian Wiesinger
03.01.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Joan Miro *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.01.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: