Paar Pferde
Keramik, färbig staffiert, gemarkt Keramos Wien, Nr.2538 Glasurschaden
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.10.2016 - 16:17
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Paar Pferde
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.10.2016 - 16:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.10. - 19.10.2016 |