Čís. položky 139-090626/0001

Vier Moriskentänzer,

Vier Moriskentänzer, - Figurale Darstellungen

20. Jh., Holz farbig und goldfarben gefasst, Höhe ca 30 cm, Fassung teils berieben, Stempel Peter Staffler, (MC)

Nach dem Vorbild der Moriskentänzer des Erasmus Grasser um 1480, für den Festsaal des alten Rathauses in München geschaffen.

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

21.10.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Vier Moriskentänzer,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Figurale Darstellungen
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.10.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.